2015-cts-sedan-performance-960x540-0d40bbfa8b8de9cb1d05400fcc72dd97.jpg
2015-cts-sedan-performance-curve-wheel-closeup-960x540-16688ca8f618fd881f02b75872f26178.jpg
2015-cts-sedan-performance-rear-960x540-05d3d7a2cde43a6722d0fd0021fe5149.jpg
2015-cts-sedan-performance-road-curve-960x540-cad1e2677b82dfca0b262e4dd6d778d0.jpg

TECHNOLOGIJOS

APŽVALGA 360 LAIPSNIŲ KAMPU

2016 metų CTS sedano šoniniai veidrodėliai turi integruotas vaizdo kameras, kurios kartu su priekinio ir galinio vaizdo kameromis, informaciniame CUE sistemos ekrane pateikia automobilio vaizdą iš „paukščio skrydžio“. Vairuotojas statydamas automobilį gali aiškiai matyti jo padėtį priekyje, gale ir iš abiejų šonų.

 

CADILLAC CUE IR PRAMOGINĖ SISTEMA

 

Standartiniam įrangos paketui priklausanti „Cadillac User Experience“ (CUE) sistema pateikia labai išsamius duomenis. Intuityvus 8 colių lietimui jautrus ekranas bei modernios technologijos, pvz., natūralaus balso atpažinimo („Natural Voice Recognition“) funkcija, judesių atpažinimo technologija bei greitas procesorius padeda greičiau reaguoti į aplinkos veiksnius ir sukuria dar geresnį ryšį su savo automobiliu ir supančiu pasauliu. CUE sistema apima automobilio valdymo funkcijas, aplikacijas, komunikacijos ir ryšio funkcijas – viskas, ko reikia yra vienoje sistemoje. CUE sistema palaiko „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ technologijas, kurios suteikia galimybę prijungti mobilųjį telefoną. Be to, savo mobilųjį įrenginį važiuodami galėsite patogiai įkrauti be jokio laido. Tokią privilegiją jums suteiks šiame automobilių segmente retai sutinkama „Dockspot“ bevielė telefono įkrovimo sistema.

       
 

ADAPTIVE CRUISE CONTROL SISTEMA

 

Naudodamasi radarų ir kamerų užfiksuotais duomenimis „Adaptive Cruise Control“ sistema natūraliai kontroliuoja automobilio greitį ir padeda vairuotojui išlaikyti saugų atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių.

 
     
 
         

MAGNIO LYDINIO PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖS

 

Iš magnio lydinio pagamintos naujosios 8 pavarų automatinės transmisijos pavarų perjungimo svirtelės bei galimybė pasirinkti režimą palengvina automobilio valdymą ir leidžia labiau atsipalaiduoti net ir esant sudėtingoms sąlygoms.

>> TOUR režimas yra tinkamiausias ramiai važiuoti miesto gatvėmis ar greitkeliu.

>> SNOW/ICE režimas leidžia iš vietos pajudėti įjungus antrą pavarą bei leidžia išnaudoti maksimalų sukibimą važiuojant slidžia kelio danga.

>> SPORT režimas lemia greitesnę reakciją į komandas bei aštresnius pojūčius.

 

PAJUSKITE GALIĄ SAVO PĖDOMIS

 

Lenktyniniams modeliams būdingi aliuminio pedalai kaskart pažadina malonius šiurpulius.

       
 
         

BOSE TECHNOLOGIJA

 

Pajuskite tikrą užburiančių garsų pasaulį! CTS modelis gali pasigirti aukščiausios klasės 11 garsiakalbių „Bose“ garso sistema, užtikrinančia krištolinio skaidrumo garso kokybę. Jūs taip pat galite rinktis 13 garsiakalbių „Bose“ sistemą su „Centerpoint®“ aplinka ir savo automobilyje jaustis tarsi puikia akustika garsėjančioje koncertų salėje. Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, galite būti tikri, kad „Active Noise Cancellation“ technologija pašalins nepageidaujamus pašalinius garsus.

 

PROJEKCINIS EKRANAS

 

Konfigūruojamas spalvotas projekcinis ekranas ant priekinio stiklo suteikia galimybę saugiai važiuoti, neatitraukiant akių nuo kelio. Jums reikalingą informaciją, įskaitant navigacijos įspėjimus, automobilio greitį, garso sistemos pranešimus, jis pateikia tiesiai priešais vairuotojo akis ant priekinio stiklo.

       
Aš ne robotas