11_concept_Ciel_021-medium-9fb498f7533f77fe9a47554502653df4.jpg
11_concept_Ciel_024-medium-20c4539984b79093c45866799fb37934.jpg
2013-Cadillac-Elmiraj-Concept-006-medium-b429a1a5f5d38f76707c2654e3f80d99.jpg
cadillac_elmiraj_concept_002_960x320-08b0e87fb5e17092be3a864cfe4c03c8.jpg

Koncepciniai modeliai

CADILLAC KONCEPCINIAI MODELIAI

Susipažinkite, kaip „Cadillac“ pakeitė požiūrį į dizaino, funkcionalumo ir technologijų sąvokas bei kaip jas pritaikė prabangiems ateities automobiliams. „Cadillac“ koncepciniai modeliai įrodo tvirtus kompanijos įsipareigojimus tobulinti ateities modelių dizainą, funkcionalumą ir technologijas. Aukščiausios klasės kupė ir aptakus kabrioletas įkvėpimo sėmėsi iš gamtos. Susipažinkite su požiūrį keičiančiomis „Cadillac“ ateities vizijomis.

 

ELMIRAJ KONCEPCINIS MODELIS

 

„Elmiraj“ kupė konceptas – tai naujausio „Cadillac“ meno ir mokslo pažangos išraiška. Jis pasižymi išraiškingu ir dinamišku dizainu bei „Cadillac“ genuose užkoduotu su niekuo kitu nesupainiojamu vairavimo malonumu.

Po ilgo ir produktyvaus kupė kūrybos proceso mes didžiuojamės galėdami pristatyti pritrenkiantį koncepcinį modelį „Elmiraj“. Dar nepatirtą vairavimo malonumą siūlantis išbandyti „Elmiraj“ pasižymi kruopščiai nugludintu aptakiu dizainu bei lengvo svorio architektūra. Šios savybės – tai aiški užuomina apie „Cadillac“ ateities „Meno ir mokslo“ filosofijos vizijas.

 

 

IŠBAIGTA APTAKAUS DIZAINO IR FUNKCIONALUMO IŠRAIŠKA

 

Klasikinio modelio moderni išraiška – tai dviejų durų „Elmiraj“ kupė, kviečianti užsukti į „Cadillac“ studiją bei pamatyti, kaip joje dirbantys dizaineriai įsivaizduoja ateities automobilius ir jų vairuotojų poreikius. „Cadillac“ skiriamuoju bruožus tapęs labai ilgas priekis atskleidžia šio kupė klasikinius bruožus. Ilga ratų bazė ir griežtos linijos neleidžia suabejoti jo didesniu dydžiu bei salono erdve.

       
 

ŠIRDYJE TŪNANTIS FUNKCIONALUMAS

 

„Elmiraj“ pateisina „Cadillac“ provokuojančio modernaus dizaino ir galinių varomų ratų sistemos filosofiją. 4.5 l V8 variklį su dviem turbinomis turintis modelis gali pasigirti kraują kaitinančia 500 arklių galia. V8 variklis pagrindinius technologijų elementus „pasiskolino“ iš „Cadillac“ „Twin Turbo“ V6 variklio, tik juos gerokai išvystė ir pritaikė veržlesnės dvasios modeliui.

       
 

CIEL KONCEPCINIS MODELIS

 

Naujasis „Ciel“ – tariamas kaip „C-EL“ ir prancūziškai reiškiantis dangų – tai keturvietis kabrioletas, atveriantis naują „Cadillac“ pažangos puslapį. „Ciel“ yra moderni ekspresyvaus, didelio ir pažangaus automobilio interpretacija. Tai harmoningas autentiško meno ir futuristinių technologijų, tokių kaip „twin-turbocharged“ hibridinės technologijos ir naujausios kartos ryšių sistemos, derinys.

 
         

ELEGANTIŠKAS IKI PIRŠTŲ GALIUKŲ

 

Paprastumas, autentiškumas ir erdvė – tokie pagrindiniai šio automobilio interjero kūrėjų principai. Sėdynėms jie išrinko ypač minkštos odos apmušalus bei pažangią ir patogią sėdynės reguliavimo konstrukciją. Vis dėlto autentiškiausias modelio bruožas – itin patvari ir kokybiška Italijos alyvmedžių medienos apdaila. „Ciel“ modelio apdailai buvo panaudota vieno nuvirtusio medžio kruopščiai apdirbta mediena.

 
         

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

 

„Ciel“ pažangaus interjero koncepciją papildo naujausios moderniosios technologijos. Skaidrūs prietaisai su sudėtingu aukštos kokybės chronografu įrėminti šlifuoto aliuminio korpuse. „Plaukiojanti“ centrinė konsolė turi paslėptus prisijungimo portalus kiekvienam keleiviui, tad kiekvienas automobilyje sėdintis žmogus gali užsisakyti staliuką pietums, patikrinti orų prognozes ar net į socialinį tinklą įkelti savo kelionės nuotraukas. Išmanusis automobilis taip pat gali pasiūlyti belaidę įkrovimo sistemą ir „Bluetooth“ ryšį. Kas dar begali nustebinti? Vėsinamos ir šildomos sėdynės, specialus stalčius, kuriame yra kremas nuo saulės, tamsūs akiniai, rankšluosčiai bei aromaterapijos funkcija.

 
         

VAKARŲ PAKRANTĖS ĮKVĖPTAS DIZAINAS

 

Kelionė kabrioletu žymiuoju Kalifornijos „Highway 1“ greitkeliu šviečiant saulei – tokį paveikslą savo mintyse turėjo „Ciel“ dizainą kūrusi komanda. Tiek priekinės, tiek galinės „Ciel“ durys atsidaro į vidų, atverdamos platų vaizdą į dramatiškai prabangų interjerą, pasižymintį nikeliuotų bei itališkų alyvuogių medienos elementų apdaila, derinama su minkštos odos apmušalais. „Cadillac“ moderniųjų technologijų paveldas matomas ir juntamas visur, kur tik pažvelgsite, pradedant masyviais priekiniais LED žibintais ir baigiant išraiškingais galiniais žibintais.

Aš ne robotas