2015-ats-sedan-technology-960x400-97743b98136e45a4040787569160f7cc.jpg

TECHNOLOGIJOS

 

PAŽANGI CADILLAC CUE INFORMACINĖ IR RYŠIŲ SISTEMA

 

Standartiniam įrangos paketui priklausanti „Cadillac User Experience“ (CUE) sistema pateikia labai išsamius duomenis. Intuityvus 8 colių lietimui jautrus ekranas bei modernios technologijos, pvz., natūralaus balso atpažinimo („Natural Voice Recognition“) funkcija, judesių atpažinimo technologija bei greitas procesorius padeda greičiau reaguoti į aplinkos veiksnius ir sukuria stipresnį ryšį su savo automobiliu ir supančiu pasauliu. CUE sistema apima automobilio valdymo funkcijas, aplikacijas, komunikacijos ir ryšio funkcijas – viskas, ko reikia yra vienoje sistemoje. CUE sistema palaiko „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ technologijas, kurios suteikia galimybę prijungti mobilųjį telefoną. Be to, savo mobilųjį įrenginį važiuodami galėsite patogiai įkrauti be jokio laido. Tokią privilegiją jums suteiks šiame automobilių segmente retai sutinkama „Dockspot“ bevielė telefono įkrovimo sistema.

       
 
         

BERAKTĖ ATRAKINIMO SISTEMA IR START MYGTUKAS

 

Būsimieji šeimininkai tikrai įvertins dar du patogumui tarnaujančius privalumus – beraktę „Keyless Entry“ atrakinimo sistemą ir automobilio variklį įjungiantį „Start“ mygtuką. Vienas mygtuko paspaudimas - ir jūsų automobilis pasiruošęs naujiems nuotykiams.

 

AUKŠČIAUIOS KLASĖS BOSE GARSO SISTEMA

 

Automobilis be geros garso sistemos – tarsi pyragaitis be džemo. Vos įlipę į ATS sedaną jūs galėsite pasinerti į užburiančių garsų pasaulį. Tai garantuoja standartiniam įrangos paketui priklausanti septynių garsiakalbių „Bose“ garso sistema, pasižyminti autentiška švaraus garso sistema. Šiai sistemai taip pat priklauso „Centerpoint®“ aplinka, skaitmeninis stiprintuvas ir „AudioPilot®“ triukšmo balansavimo technologija. Tai, ko negirdite yra taip pat svarbu, kaip ir tai, ką girdite. Štai kodėl „Bose® Active Noise Cancellation“ triukšmo neutralizavimo technologija kontroliuoja salono garsus ir padeda neutralizuoti tuos, kurie yra nemalonūs ir nepageidaujami.

       
 
         

KONFIGŪRUOJAMAS VAIRUOTOJO INFORMACIJOS CENTRAS

 

ATS modelis siūlo keletą funkcijų, kurios padeda dar labiau sustiprinti ryšį su savo automobiliu ir pritaikyti jį prie savo individualių poreikių. Viena tokių funkcijų – konfigūruojama trijų langų „Driver Information Center“ sistema, kuri aiškiai parodo jūsų telefono, radijo, navigacinės sistemos rodmenis ar bet kokią kitą, jūsų pasirinktą informaciją.

Aš ne robotas