2015-ats-sedan-safety-960x540-7ef7728af9e91bd4ed5c0bd9d0d86c49.jpg

SAUGUMAS

JIS MATO TAI, KO NEMATOTE JŪS


Dvi vaizdo kameros, aštuoni ultragarso jutikliai. Šeši radarai. Elektroninė stabilumo kontrolės sistema. Sutelkę jėgas visi šie komponentai padeda užtikrinti jūsų saugumą bei užfiksuoti grėsmes, kurių galbūt jūs negalite pastebėti. Itin tvirto plieno kėbulas, aštuonios saugos oro pagalvės ir galinė vaizdo kamera tiesiog apglėbia jus nematomu saugumo skydu.

 

 

PROJEKCINIS EKRANAS

 

Konfigūruojamas spalvotas projekcinis ekranas ant priekinio stiklo suteikia galimybę saugiai važiuoti, neatitraukiant akių nuo kelio. Jums reikalingą informaciją, įskaitant navigacijos įspėjimus, automobilio greitį, garso sistemos pranešimus, jis pateikia tiesiai priešais vairuotojo akis ant priekinio stiklo.

       
 

ĮSPĖJAMOSIOS SISTEMOS

 

„Driver Awarness Package“ sistemai priklauso šioje automobilių klasėje išskirtinė „Safety Alert Seat“ sistema, kuri siunčia švelnius vibracinius judesius tiesiai į vairuotojo sėdynę. Priklausomai nuo to, kurioje pusėje jutikliai užfiksuoja galimą grėsmę, galite pajusti vibruojant dešinę, kairę ar abi sėdynės puses. „Traffic Sign Recognition“ sistema ekrane pateikia informaciją apie aktualius kelio ženklus. Naudodama trumpojo ir tolimojo nuotolio radarus „Forward Collision Alert“ sistema fiksuoja priekyje tykančius pavojus. „Lane Departure Warning“ sistema stebi, ar automobiliui rikiuojantis yra įjungtas posūkio signalas, o „Lane Keep Assist“ sistema neleidžia automobiliui išklysti iš savo eismo juostos.

 
     
 

SAUGI SĖDYNĖ

 

Jeigu jūs artėjate prie kliūties iš kairės pusės, būtinai apie tai sužinosite. O jei iš dešinės? Taip pat! Už tai reikia dėkoti pažangiai „Safety Alert Seat“ sistemai, kuri, užfiksavusi galimas grėsmes, tiesiai į sėdynės kairę, dešinę arba abi puses siunčia švelnias vibracijas.

       
 

TVIRTAS KĖBULAS

 

Iš itin tvirto plieno pagamintas kėbulas saugo keleivius iš visų pusių. Kėbului parinktas tvirtas plienas ir kiti pažangūs medžiagų lydiniai paskirstyti taip, kad avarijos atveju sugertų smūgius ir maksimaliai apsaugotų automobilyje sėdinčius žmones.

 
     
Aš ne robotas