2015-ats-sedan-performance-960x475-596fd0f2edd92cf9b9d2678c82011925.jpg

FUNKCIONALUMAS

LENGVASVORĖ ARCHITEKTŪRA

 

Teoriškai, kuo automobilis lengvesnis, tuo jis greitesnis. Praktiškai, jo galimybės jaudina labiau, negu galite įsivaizduoti! Inžinieriai kruopščiai apsvarstė kiekvieną konstrukcijos milimetrą ir pašalino kiekvieną struktūriškai nesvarbų gramą. Jų darbo rezultatas – vienas lengviausių ir maloniausių vairuoti automobilių savo segmente.

 
     
 

NEPRIKLAUSOMA PENKIŲ SVIRČIŲ GALINĖ PAKABA

 

ATS sedanas yra sukurtas važiuoti. Štai kodėl jis turi nepriklausomą penkių svirčių galinę pakabą, kuri užtikrina stabilumą manevruojant ir neleidžia nė sekundei pradingti saugumo ir komforto jausmui.

       
 
         

PAŽANGUS VARIKLIS

 

Su „Start&Stop“ sistema“ derinamas ypač efektyvus 2,0 l TURBO variklis išvysto 276 AG galią ir 400 Nm sukimo momentą. Nebus nė vieno vairuotojo, kuris paneigs jaučiantis nepakartojamą jo veržlumą ir dinamiškumą.

 

NAUJOS 8 PAVARŲ AUTOMOMATINĖS TRANSMISIJOS PAKLUSNUMAS

 

Greitu pavarų perjungimu pasižyminti nauja 8 pavarų automatinė transmisija atlieka svarbų vaidmenį stiprinant automobilio jautrumą vairuotojo komandoms.

       
 
         

ZF PREMIUM VALDYMAS

 

Kuo didesnė galia, tuo patikimesnis turi būti jos valdymas. Greičiui jautrus aukščiausios klasės ZF elektroninis vairo stiprintuvas užtikrina tobulą reakciją į vairuotojo komandas bei padeda taupyti degalus. Ji taip pat neleidžia prarasti realios kelio situacijos pojūčių ir dar labiau sustiprina jaudinančius važiavimo įspūdžius.

 

PAŽANGI AERODINAMIKA

 

Kuriant greitą ir dinamišką automobilį neišvengiamai reikia atidžiai apsvarstyti jo aerodinamiką. Pažangūs kūrėjų sprendimai (aptaki dugno apsauga, galiniame oro aptake integruotas stabdžių žibintas ir grotelių užsklanda, kuri užsidaro, kai varikliui nereikia papildomo aušinimo) pagerina ATS ekonomiškumą ir leidžia išnaudoti visą savo potencialą.

 
     
 

MAGNETIC RIDE CONTROL PAKABOS VALDYMAS

 

ATS sedano vairuotojai galės rinktis šiai klasei neįprastą „Magnetic Ride Control“ adaptyvią pakabos valdymo sistemą, kuri fiksuoja kelio sąlygas 1000 kartų per sekundę greičiu ir atsižvelgiant į kelio paviršių keičia pakabos darbą bei tuo pačiu užtikrina išskirtinę vairavimo kokybę ir valdymą. Be to, ji turi tris pasirenkamus režimus, atsižvelgiant į vairuotojo poreikius – „Sport“, „Tour“ ir „Snow&Ice“.

       
 
         

BREMBO PRIEKINIAI STABDŽIAI

 

Mąstant apie tobulo automobilio funkcionalumą tiesiog nedovanotina nepagalvoti apie tobulus stabdžius. „Brembo“ – stabdžių gamintojų lyderis. Priekiniai ATS „Brembo“ stabdžiai pasižymi neįtikėtina stabdymo galia. Vairuotojas puikiai gali jausti jų galią ir juos kontroliuoti.

 

MAGNIO PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖS

 

Milžinišką ATS modelio galią jūs galite valdyti tiesiog pirštų galiukais. Pavyzdžiu, pavaras galite perjungti vieno piršto judesiu. 8 pavarų automatinės transmisijos iš magnio lydinio pagamintos pavarų perjungimo svirtys patogiai sumontuotos prie vairo.

       
 

RIBOTO PRASLYDIMO DIFERENCIALAS

Funkcionalumas. Būtent dėl šios savybės ir buvo sukurtas ATS sedanas. Kiekvienas jo komponentas „transliuoja“ aistrą ir puikų valdymą. Riboto praslydimo galinis diferencialas („Limited-Slip Rear Differencial“) – ne išimtis. Jis padeda paskirstyti reikiamą galios ir sukimo momento kiekį ratams ir tuo pačiu sustiprina pasitikėjimo jausmą.

 
     
Aš ne robotas